חיתול חד פעמי, ידידותי לסביבה ולתינוק מחומרים טבעיים

למה חיתול אקולוגי?

כדי להבין מה זה חיתול אקולוגי,צריך להבין תחילה מה זה חיתול רגיל.
חיתולים רגילים מכילים מוצרים כימיים המזיקים בצורה ברורה לכל אדם ועל אחת כמה וכמה התינוקות שלנו.

*חומרים מלבינים כגון כלור, שאחד מתצורותיו הוא "דיוקסין" המסרטן גם בכמויות מזעריות, כן גורם להפרעות פריון, ירידה במערכת החיסון, הפרעות התפתחות וכו'. כל זאת רק לשם הלבנת המוצר (מצוי גם בתחבושות היגייניות).

* בושם נועד לטשטש את הריח...של הכלור! לא של השתן! מאמינים?

* "תענוג" נוסף שעוטף את התינוקות הוא הניילון, תוצר לוואי של פטרוכימיקליים או בשפה קלה- נפט!

הניילון נועד לאטום דליפת נוזלים החוצה אך במקביל אוטם אוורור מהפתחים החשובים בגוף התינוק, עובדה שגורמת לרוב, לתפרחת חיתולים. לתפרחת הזו, מציעות החברות הידועות "משחות פלא" לשם צריכה של מוצר נוסף!!!

*TBT חומר המופק מעופרת, נמצא כרעיל! כנסו למאמר מקיף בנושא (באנגלית) גורם להפרעות בכל המערכות בגוף וכן לבעיות קשב וריכוז.

* התכלות תוך 300-500 שנים.

וואוו, קשה להאמין, אה?
כל זאת עוטף את העוללים מהרגע שיצאו מהבטן המגנה והחמה של אמא. האם אנחנו אכן לוקחים מספיק אחריות על מעשינו? כנראה שלא. עובדה. אנחנו צורכים חיתולים לא אקולוגיים כבר כמעט שלושה עשורים!(מאז חיתולי הבד). האם שמתם לבכם לעובדות המעידות על עלייה בתופעות של סרטן בקרב נערים ונערות, בעיות פריון, רגישויות רבות במערכת המין, הפרעות קשב וריכוז והדף קצר מלהכיל! התינוקות הללו עטופים שנתיים וחצי בממוצע בחומרים הללו!

ובכן, חיתולים אקולוגיים, אם מתוצרת הארץ ואם לאו, אינם מכילים את החומרים הנ"ל! וכיום,ניתן להשיגם במחירים זהים לרגילים. צריך לדעת היכן לרכוש.

החיתול מתכלה ברובו, שימו לב, תוך 90 ימים!

ליצירת קשר,מיכל דנקר,"לחתל בטבעיות" 050-2277234

Your Details